IV: PODSUMOWANIE RUNDY: RKS GRODZIEC

SENIORZY - IV "ZINA" gr.1

PODSUMOWANIE RUNDY: PIOTR TOMSIA- RKS GRODZIEC

Kontynuujemy podsumowania rundy jesiennej. Kolejnym klubem jest RKS Grodziec. Rundę podsumowuje trener Piotr Tomsia.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów do wysłania swojego podsumowania na naszą skrzynkę pocztową:lokalnapilka@wp.pl

Piotr Tomsia: To była bardzo zła runda w naszym wykonaniu. Na samym początku straciliśmy Stanisławskiego, który zerwał wiązadła krzyżowe, a był ważną postacią w naszym zespole. Kluczowym momentem tej rundy był mecz ze Śląskiem Świętochłowice, gdzie jechaliśmy podbudowani wygraną ze Zniczem Kłobuck. Pomimo, że w tym meczu dominowaliśmy nad rywalem, to nie byliśmy w stanie udowodnić swojej wyższości. Kolejne dwa mecze również przegraliśmy pomimo dobrej gry i całkowicie po tych porażkach rozsypaliśmy się mentalnie, do tego doszła kontuzja Otwinowskiego również kluczowego gracza naszej drużyny. To wszystko spowodowało, że w kolejnych meczach przeszliśmy koło gry i dostaliśmy srogie lanie od przeciwników. Mieliśmy w tej rundzie dużo ułomności w grze naszej drużyny, ale pietą achillesową zespołu była gra ofensywna, gdzie mieliśmy duże problemy w kreowaniu sytuacji bramkowych. Po analizie rundy przez zarząd i sztab szkoleniowy postanowiliśmy w okresie zimowym rozpocząć przebudowę drużyny. W związku z tym podziękowaliśmy za grę w naszym klubie doświadczonym zawodnikom, którym chciałbym podziękować: Kamilowi Bochenkowi, Grzegorzowi Kochowi, Damianowi Waśniewskiemu za wieloletnią grę w naszym klubie, którzy zostawili dla klubu serducho i dużo zdrowia. W klubie zostało 6 zawodników z dużym doświadczeniem na 4 ligowych boiskach i wokół nich chcemy budować drużynę na rundę wiosenną. Projekt zakłada obudować szkielet drużyny młodymi zdolnymi i perspektywicznymi zawodnikami. W związku z tym do sztabu szkoleniowego dołączył trener przygotowania motorycznego Przemysław Szczerba, który będzie odpowiadał za przygotowanie motoryczne zespołu oraz będzie monitorował młodych zawodników w ich rozwoju tworząc im indywidualne plany treningowe. Naszym celem jest przede wszystkim zmiana wizerunku klubu, która została w ostatnich latach nadszarpnięta oraz stworzenie kolektywu i warunków treningowych, dzięki którym wszyscy zawodnicy będą mogli zrobić krok do przodu. Liczymy, że pierwszym krokiem, który przyniesie wymierne korzyści będzie ścisła współpraca z trenerem przygotowania motorycznego.

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO"LOKALNA PIŁKA"OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) -DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) -Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT -530 000 566