IV: PODSUMOWANIE RUNDY: UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

SENIORZY - IV "ZINA" gr.1

PODSUMOWANIE RUNDY: DARIUSZ KLACZA- UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

Kontynuujemy podsumowania rundy jesiennej. Kolejnym klubem jest drużyna Unii Dąbrowa Górnicza. Rundę podsumowuje trener Dariusz Klacza.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów do wysłania swojego podsumowania na naszą skrzynkę pocztową:lokalnapilka@wp.pl

Dariusz Klacza: Od początku rundy nikt nie wierzył w zespół z Dąbrowy. W to, gdzie teraz jesteśmy wierzył chyba tylko Zarząd, Sztab i sami zawodnicy. Cieszy przede wszystkim fakt ,że jako młody sztab przekonaliśmy zawodników do naszego pomysłu na grę. Wszystkim wtedy było łatwiej. Z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej i przede wszystkim zaczęliśmy strzelać bramki. Wcześniej był duży z tym problem. Naszą siłą jest przede wszystkim ogromna świadomość czym dysponujemy w obronie i w ataku. Zaowocowało to zakończeniem rundy jesiennej na wysokim 3 miejscu. Możemy teraz w spokoju skupić się na planowaniu pracy, która pozwoli, aby runda wiosenna była jeszcze lepsza dla nas. Bądźmy skromni, bo pycha gubi, ale na pewno po takiej rundzie nie jesteśmy anonimowi, za co ogromnie dziękuje Miastu, Prezesowi Cichemu, Zarządowi, sponsorom, całemu sztabowi (Wojtek, Gustaw, Heniu, Darek M.), a przede wszystkim wykonawcom tego naszego pomysłu na piłkę nożna: ZAWODNIKOM. Życzę wszystkim trenerom tak świadomego i empatycznego zespołu. Wtedy jest po prostu łatwiej.

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO"LOKALNA PIŁKA"OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) -DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) -Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT -530 000 566