IV: A. KLEPCZYŃSKI W PORAJU

SENIORZY

PORAJ SIĘ WZMACNIA

Doświadczony defensor Adrian Klepczyński w Ekstraklasie rozegrał aż 149 spotkań i strzelił dwie bramki. W ostatnim sezonie jedenastokrotnie wybiegł na murawę w barwach III-ligowego RKS-u Radomsko, a wiosną ma pomóc porajskiej Polonii w walce o utrzymanie.

Popularny „Klepa” w najwyższej klasie rozgrywkowej grał w barwach trzech klubów: RKS-u Radomsko, Polonii Bytom i Pieście Gliwice. W rundzie jesiennej w barwach RKS-u ten defensor rozegrał 11 spotkań w 18 kolejkach, teraz grę w czwartoligowcu będzie łączył z trenowaniem zespołu juniorów Radomska. Działacze Polonii po odejściu kilku zawodników podejmują działania, aby skompletować kadrę na wiosnę, która ma za zadanie walkę o utrzymanie.

W IV lidze będzie to drugi tak głośny transfer, ponieważ w barwach rezerw Rakowa zagra, kolejny były Ekstraklasowicz Artur Lenartowski, niegdyś zawodnik Korony Kielce.

źródło: własne, Sebastian Dziedzic