IV: TRANSFEROWA KARUZELA - NOTOWANIE I

SENIORZY

TRANSFEROWA KARUZELA - NOTOWANIE I

Do wznowienia IV ligi już niespełna 3 tygodnie, dlatego najwyższa pora, aby przedstawić naszym czytelnikom I notowanie transferowe. Niektóre kluby, tj. Szombierki, czy Znicz mają już prawie zamkniętą kadrę, natomiast są i takie,  którym do finalizacji pozostała „ostatnia prosta”.

Szombierki Bytom

Przyszli: Wagner (Polonia Łaziska Górne), Zalewski (wolny zawodnik), Juraszczyk (Odra Wodzisław Śl.), Główka (wolny zawodnik)

Odeszli: Mieszczak (MKS Siemianowiczanka), Schulke (MLKS Woźniki)

Unia Kosztowy