"CO SŁYCHAĆ U..." - PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE

SENIORZY - LO 1 BYTOM - ZABRZE

"CO SŁYCHAĆ U…" - PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE

Kontynuujemy cykl artykułów „Co słychać u”…, czyli co słychać u drużyn, które rozpoczynają treningi przed rundą rewanżową. Kolejną drużyną jest drużyna z 1 grupy ligi okręgowej Przyszłość Ciochowice. O tym co w klubie słychać powiedział nam trener Grzegorz Kowalski.

Grzegorz Kowalski: Okres przygotowawczy zespół Przyszłości Ciochowice rozpoczął 20 stycznia. Spotykamy się 3 razy w tygodniu plus gra kontrolna, w której staramy się ćwiczyć nowe ustawienie i system gry. Treningi mamy na hali i orliku w Toszku, a sparingi rozgrywamy na sztucznych boiskach. Do tej pory rozegraliśmy 5 gier kontrolnych (3 zwycięstwa z Wilki Wilcza 3:1, Sparta Lubliniec 5:3, Walka Zabrze 7:1, oraz 2 porażki z Dramą Zbrosławice 1:3 i Chemik Kędzierzyn Koźle 2:6). W rundzie wiosennej zabraknie Marcina Kalinowskiego i Sebastiana Lindnera, którzy są kontuzjowani. Trenuje z nami 2 nowych zawodników i liczę, że zostaną z nami na rundę wiosenną. Najbardziej cieszy to, że został z nami na rundę wiosenną Kewin Jonik nasz najlepszy strzelec i kapitan zespołu, który miał oferty z klubów z wyższych lig. Martwią mnie kontuzje na tą chwilę, ale myślę, że do ligi wszyscy się wyleczą i wiosna będzie dla nas lepsza niż jesień, bo wszyscy chcemy się rozwijać i iść do przodu.

źródło: własne, Rafał Sacha