A ZAB: GWAREK UPOLOWAŁ ORŁA

SENIORZY - A "MAJER" ZABRZE

DRUGA "10" GWARKA

Rozstrzelała nam się ekipa Gwarka Zabrze. To już drugi raz w tym sezonie piłkarze Gwarka aplikują 10 bramek swojemu rywalowi (wcześniej wynik 10:1 z Quo Vadis). O dziwo jednak to nie oni mają najwięcej bramek strzelonych, tylko drużyna Młodości Rudno 52. A co ciekawe Młodość zajmuje dopiero 9 miejsce w tabeli. Lider z Sierakowic ma strzelone tylko 38 bramek. Jak widać nie trzeba być skutecznym, aby prowadzić.

Co do samego meczu, to patrząc na wynik już można samemu sobie odpowiedzieć jak ten mecz wyglądał...Po 15 minutach wynik już brzmiał 3:0 dla gospodarzy. Goście byli bezsilni. Nie potrafili rozegrać dobrze piłki i znaleźć się na połowie Gwarka. Wysoki pressing jaki postawili gospodarze okazał się zabójczy dla gości. Do tego doszła młodzieńcza fantazja i skuteczność piłkarzy Gwarka i skończyło się wynikiem 10:0. Gości trzeba pochwalić za chęci. Nie postawili autobusu w polu karnym. Próbowali coś pograć...Może uda się w następnym meczu.