SĘDZIOWIE Z SOSNOWCA LEPSI OD ŻYWCZAN

INNE ROZGRYWKI

RUMIŃSKI SHOW

W sobotnie przedpołudnie na hali AKS-u Niwka spotkali się sędziowie z kolegium sędziów Sosnowiec ze swoimi kolegami z Żywca. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 14:11. Sędziowie grali 2x30 minut. Przewaga należała do sosnowiczan, choć w momencie przewagi bramkowej do roboty brali się sędziowie z Żywca i doganiali gospodarzy na 2-3 bramki, ale wtedy na boisko wkraczał Patryk Rumiński, który zdobywał kolejne bramki i znów "dawał tlen" swoim kolegom. W sumie Rumin zdobył 6 goli i bardzo przyczynił się do wygranej sosnowiczan. Goście z Żywca ambitnie gonili wynik i na 2 minuty przed końcem wynik brzmiał 13:11. Niestety nie stać już było sędziów z Żywca na kolejne bramki i z awansu do kolejnej rundy mogli się cieszyć gospodarze. Warto odnotować, że wśród gości dzielnie na parkiecie poczynała sobie pani sędzia Kamila Bysko. W kolejnej rundzie KS Sosnowiec zmierzy się z KS Bielsko Biała (mecz najprawdopodobniej w styczniu) .