XXVII MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SĘDZIÓW - INFORMACJE

INNE ROZGRYWKI

ZESTAW PAR I REGULAMIN

Jak co roku rozgrywane są Mistrzostwa Śląska sędziów w piłce nożnej. W związku z pandemią, XXVII edycja zostanie rozegrana troszkę inaczej. Jak to zostanie rozegrane już wytłumaczymy poniżej.

Prezydium KS Śl. ZPN na posiedzeniu w dniu 16.11.2020 r. przeprowadziło losowanie XXVII HMŚl. sędziów. Na podstawie wyników ostatnich Mistrzostw Śląska sędziów, do czterech ostatnich drużyn zostały wylosowane drużyny, które przegrały ćwierćfinały. Zwycięzcy trafią na jedną z drużyn 1-4 ostatnich Mistrzostw.

1. KS Rybnik - KS Zabrze, zwycięzca zagra z KS Bytom.

2. KS Katowice – KS Skoczów, zwycięzca zagra z KS Racibórz.

3. KS Lubliniec – KS Tychy, zwycięzca zagra z KS Częstochowa.

4. KS Żywiec – KS Sosnowiec, zwycięzca zagra z KS Bielsko - Biała.

Gospodarza meczu pozostawiono do dogadania się między zainteresowanymi.

W przypadku braku porozumienia do 27 listopada gospodarz zostanie wyłoniony przez losowanie.

Spotkania pierwszej rundy powinny odbyć się do końca roku.

W zawodach mogą brać udział sędziowie, których przemianowano do 1 stycznia 2019 roku.

Czas trwania poszczególnych zawodów to 2 x 30 minut. W przypadku remisu dogrywka 2 x 5 minut i ewentualnie karne.

W zawodach może brać udział 10 zawodników.

Przepisy gry obowiązują jak w corocznych mistrzostwach.