SĘDZIOWIE Z RYBNIKA LEPSI OD ZABRZAN

INNE ROZGRYWKI

ZDECYDOWAŁA 2 POŁOWA...

W Niedzielne popołudnie zostało rozegrane drugie spotkanie eliminacyjne XXVII Halowych Mistrzostw Śląska im. Edwarda Konopki. W Zabrzańskiej hali MOSiR-u sędziowie z KS Zabrze podejmowali swoich kolegów z KS Rybnik.

Mecz stał na bardzo dobrym poziomie i był przez dłuższy czas bardzo wyrównanym pojedynkiem, o czym świadczy do przerwy wynik remisowy 1:1. Druga połowa była jeszcze bardziej emocjonująca i zobaczyliśmy więcej bramek. Do momentu 2:2 jeszcze było równo na boisku. Przełomowym momentem była bramka na 2:3 dla rybniczan, która mogła lekko podłamać gospodarzy. Piłkę pod własną bramką dostał Piaścik i kapitalnym strzałem przez całe boisko pokonał dobrze broniącego tego dnia bramkarza gospodarzy Skoludka. Od tego momentu zaczęła się ucieczka gości, której już się nie udało złapać gospodarzom i po bardzo dobrym, emocjonującym meczu sędziowie z Zabrza musieli uznać wyższość sędziów z Rybnika.

Spotkanie prowadziła dwójka sędziowska z Bielska Białej: Piotr Szypuła oraz Jakub Tekieli.

W kolejnej fazie rozgrywek Podokręg Rybnik zmierzy się z Podokręgiem Bytom, spotkanie zostanie rozegrane w styczniu.