LIGA RED BOX JESIEŃ - PODSUMOWANIE #4

INNE ROZGRYWKI - LIGA RED BOX

PODSUMOWANIE #4

Za nami kolejny tydzień Ligi RED BOX w Katowicach.

Bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne nie wpłynęły na formę większości ekip, które zaciekle walczyły o jakże cenne na tym etapie rozgrywkowym punkty.

W Ekstralidze kolejny mecz wygrało WSD oraz Hunger-Bud, po ciężkich bojach w pokonanym polu pozostawiając odpowiednio Golden Team i Krysław S.C. Pierwszy punkcik wywalczyły „lwy”, a wszystko dzięki remisowi 8-8 ze znajdującym się powyżej w tabeli mistrzem Browarami Tyskimi.

W Pierwszej Lidze dwa zwycięstwa zanotowali gracze MPFC, którzy do spółki z Sanen wyglądają na murowanego faworyta do awansu. Słodko/gorzki tydzień SPFC pozwolił utrzymać trzecie miejsce, a o czwartą lokatę (dającą w finałach prawo do walki o medal) powalczą Szpilplac (dwie porażki komplikujące sytuację w tabeli), No Name (tylko remis z FC Siemce) oraz MKS Balkony.

W Drugiej Lidze nie potknął się pRRojekt (mecz z Zielonym Listkiem), na swoich plecach czujący oddech Dumy Tartanu (kroczy od wygranej do wygranej). Przebudziło się w końcu Pućcie do Zmiany (komplet sześciu zainkasowanych punktów), które łącznie z kilkoma innymi ekipami w ostatnim akcie rozgrywek przypuści szturm na podium drugoligowej rywalizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług pod linkiem:

KONTAKT:

REDBOX KATOWICE
ul. Bukowa 1a (stadion GKS)

TELEFONY:

Adam Komin tel.790 224 029