LIGA RED BOX JESIEŃ - PODSUMOWANIE #5

INNE ROZGRYWKI - LIGA RED BOX

PODSUMOWANIE #5

Jesienne rozgrywki Ligi RED BOX w Katowicach wkraczają na ostatnią prostą. Do rozegrania zostało w każdej z lig raptem po kilkanaście meczy, po których poznamy finalną listę nagrodzonych.

W Ekstralidze nadal na pozycji lidera AC Bogucice. Wygrana nad Golden Team przekreśla szanse tych ostatnich na walkę o medal. Cały czas krok za beniaminkiem jest Krysław S.C. oraz WSD Sengam Sport, które to drużyny bez większych kłopotów w pokonanym polu pozostawiły odpowiednio FC Under Forest oraz A-TN. Na dole tabeli być może kluczowe zwycięstwo odnieśli gracze Lions United. Ogranie Inwetu to ekipę Sebastiana Dobrosia stawia „pod ścianą”, niezwykle ciężko będzie jej uniknąć degradacji.

W Pierwszej Lidze znamy komplet czterech drużyn, które powalczą o medale. To MPFC, Sanen, SPFC i niespodziewanie MKS Balkony zmierzą się w walce o „pudło”, natomiast na samym końcu rundy zasadniczej perspektywę medalu stracili No Name Team oraz Szpilplac Krisol Trans. Na dole tabeli FC Siemce, których tylko niespodziewany wzrost formy i kolejne wygrane mogą utrzymać na pierwszoligowym froncie.

W Drugiej Lidze nic nie jest w stanie odebrać złota Dumie Tartanu. Ważną wygraną z pRRojektem odnieśli gracze Pućcie do Zmiany – główny faworyt do srebra. Natomiast w rywalizacji o brąz ciągle jest kilka innych drużyn. To właśnie ostatnie mecze rozgrywek pokażą kto uzupełni podium, a także pozycje 4 i 5 – oznaczające promocję do wiosennej rywalizacji w Pierwszej Lidze.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług pod linkiem:

KONTAKT:

REDBOX KATOWICE
ul. Bukowa 1a (stadion GKS)

TELEFONY:

Adam Komin tel.790 224 029