IREX GAZ CHORZÓW WYGRYWA w ZŁOTYM POTOKU

INNE ROZGRYWKI

KOLEJNY DOBRY TURNIEJ W ZŁOTYM POTOKU

W sobotni upalny dzień na dwóch boiskach w Złotym Potoku odbył się kolejny turniej szóstek piłkarskich. W turnieju tym wzięło udział 26 drużyn, które były podzielone na 4 grupy. 4 najlepsze drużyny uzyskiwały awans do fazy pucharowej. Mecze odbywały się na Orliku i na trawiastym boisku klubu sportowego Złoty Potok.

Mecze były bardzo wyrównane i czasem o wygranej decydowała jedna bramka. Ten bardzo dobrze zorganizowany turniej wygrała drużyna IREX GAZ CHORZÓW, w której nie brakowało gwiazd, choćby takich jak Ariel Mnochy i bracia Grzywa Marcin i Paweł, którzy są reprezentantami Polski.

W wielkim finale rywalem Irexu była drużyna Elita Bud Kraków. Mecz rozstrzygnął się dopiero w rzutach karnych (0:0 i 3:2k). W meczu o trzecie miejsce MG Wiśniówka pokonała Gnaszyn Team 6:1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Lampart z Elita Bud Kraków, najlepszym bramkarzem Paweł Grzywa z Irexu, a królem strzelców turnieju został Wojciech Rasek z MG Wiśniówka.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej turniej został bardzo dobrze zorganizowany, nagrody były również fajne. Przypomnijmy, że główny zwycięzca dostał 1000zł, prawie metrowy puchar, komplet strojów. Pozostała trójka dostała również puchary, komplety strojów, ładnie oprawione dyplomy, rękawice bramkarskie.

Szkoda było odjeżdżać ze Złotego Potoku, ale zawsze można tam podjechać na znakomite pstrągi, oraz odwiedzić malowniczo położony klub Złoty Potok. Do zobaczenia za rok !!!

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: Paulina Klimek Photography

• CHEERS - 15% zniżki na SUPLEMENTY (kliknij pod link http://m.pogonimielin.futbolowo.pl/news/3167568)