"CO SŁYCHAĆ U..." - KS PRECZÓW

A SOS

KS PRECZÓW

Początek nowego sezonu w "SERIE A" już niedługo. Co słychać w drużynie z Preczowa opowiedział nam nowy trener Robert Balcerowski, który zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Masłowskiego.

"Przygotowania rozpoczęliśmy 16.07. Rozegraliśmy trzy sparingi: Pogoń Imielin 1-4, UKS Szopienice 4-3, Tucznawa 1-4. Dotychczas pozyskaliśmy pięciu zawodników Dawid Piżuch i Artur Wnuk ( w trakcie załatwiania) z Łazowianki II Wysoka, Andrzej Płoskonka Z Cyklonu Rogoźnik, Sławomir i Robert Madej z KS Gminy Psary. Poszukujemy jeszcze dwóch zawodników na pozycję stopera i skrzydłowego. Odeszli Kurek, Skrzypiec, Wierzbicki. Cele na sezon: na tym etapie za wcześnie o sprecyzowanie, zagrać jak najlepiej najbliższy mecz. Wrażenia z pierwszych treningów: dobra atmosfera w drużynie i współpraca na linii drużyna, trener, prezes. Myślę, że będzie dobrze. Pozdrawiam i do zobaczenia na boiskach serie A."

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)
  • SKLEP Z NAPOJAMI (na różne okolicznościowe przyjęcia - rabat dotyczy tylko napojów),