4LO: IMIELIN WYWOZI Z MIKOŁOWA 3 PUNKTY

LO 4

DOBRY START POGONI, SŁABY ORŁA…

Początek nowego sezonu i już na początek oglądaliśmy mecz dwóch drużyn, które przystąpiły w prawie nowych składach. W Orle można było zobaczyć doświadczenie w postaci Michalskiego, czy Wojcieszaka, natomiast w szeregach gości z Imielina oglądaliśmy Polarza, Pieniążka, czy Bielawskiego.

Początek meczu należał do gości, którzy już w 1. minucie przeprowadzili groźną akcję, którą zakończył strzałem nad poprzeczką Michał Gadaj. Minutę później Pogoń objęła prowadzenie. Do piłki „wyplutej” przez bramkarza doskoczył Rafał Bielawski i mieliśmy już prowadzenie gości. W 19. minucie Radosław Nogal oddał strzał, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Pogoni. W 22. minucie Marcin Pieniążek idealnie obsłużył Kamila Cisonia, jednak ten oddał za słaby strzał na bramkę i bramkarz Orła złapał piłkę. Prowadzenie do przerwy gości i przewaga, która jeszcze nie była taka wielka.

W drugiej połowie jednak już się dosyć zaznaczyła…W 55. minucie obrońca Orła zagrywa piłkę ręką i rzut karny pewnie wykonuje Marcin Polarz. W 60. minucie Orzeł mógł zdobyć kontaktową bramkę, jednak strzał głową Bartłomieja Fabiana wybija z linii Polarz. W 73. minucie mogło być już 0:3, ale jak nie trafił do bramki z 5 metrów gracz gości Kamil Słomski pozostanie jego tajemnicą…Minutę potem bomba Kamila Cisonia trafia w słupek, a dobitka pechowca Słomskiego znów mija bramkę Orła. Orzeł miał jeszcze w końcówce rzut wolny, jednak piłka po strzale zawodnika Orła trafia w poprzeczkę. I na zakończenie w 82. minucie Bielawski ładnym strzałem pod poprzeczkę zamyka mecz i porażka Orła 0:3 staje się faktem.

Dobry mecz gości, którzy nie popełnili żadnych błędów. Gospodarze natomiast muszą pomyśleć jeszcze o wzmocnieniach, jeśli chcą punktować…