"CO SŁYCHAĆ U..." - KP SARNÓW

A SOS

KP SARNÓW

W najbliższy weekend rozpocznie swoje rozgrywki sosnowiecka A Klasa. O to co dzieje się w Sarnowie spytaliśmy trenera Grzegorza Żaka.Oto co nam powiedział:

"Okres przygotowawczy zaczęliśmy 15 lipca. Wiadomo, że są wakacje i na tym poziomie rozgrywkowym różnie bywa z frekwencją na treningach, ale mimo tych przeciwności robimy swoje. Rozegraliśmy sześć sparingów, które pozwoliły nam sprawdzić nowych zawodników i określić ich przydatność do drużyny. Jeżeli chodzi o ruchy transferowe to w tym sezonie nie będziemy w naszych barwach oglądać Filipa Bogackiego - jest już po debiucie w Niwach Brudzowice. Nowi zawodnicy którzy pojawili się w naszej kadrze to: Kamil Miodek (K.S. Gminy Psary), Bartek Milik (K.S. Mydlice), Kamil Dominiczak (CKS Czeladź), Dawid Krzykawski, Karol Góral, Marcel Kielian (wszyscy Sarmacja Będzin). Nie stawiamy sobie żadnych celów dalekosiężnych, koncentrujemy się na najbliższym meczu. Chcemy dobrze grać w piłkę, mieć z tego przyjemność i satysfakcję. Dodatkowym smaczkiem w tym sezonie będzie rozgrywanie meczów na naszym stadionie przy sztucznym oświetleniu! Więc chciałbym w tym miejscu zaprosić wszystkich na mecze do Sarnowa."

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)
  • SKLEP Z NAPOJAMI (na różne okolicznościowe przyjęcia - rabat dotyczy tylko napojów),