"CO SŁYCHAĆ U..." - GÓRNIK SOSNOWIEC

A SOS

GÓRNIK SOSNOWIEC

W najbliższy weekend rozpocznie swoje rozgrywki sosnowiecka A Klasa. O to co dzieje się w Górniku spytaliśmy trenerów Adriana Gałuszkę i Bartosza Mizię. Oto co nam powiedzieli:

"Jeśli chodzi o nasze cele w nadchodzącym sezonie, to na pewno chcemy w każdym meczu walczyć o zwycięstwo, a jak będzie zweryfikuje wszystko boisko. Nie nastawiamy się na walkę o awans, bo kadrowo na razie nie jesteśmy na to gotowi. Mamy dużo młodzieży co na pewno bardzo cieszy. W tamtym sezonie wygraliśmy w A klasie pro system junior. W tym sezonie skład też jest bardzo młody Razem z Adrianem pracowaliśmy nad tym, aby dobrze przygotować zespół. Pierwszy sprawdzian już w sobotę. Zapraszamy na mecz z Łagiszą!"
Sztab szkoleniowy: Pierwszymi trenerami są Bartosz Mizia i Adrian Gałuszka, asystentem grającym Kamil Gałuszka.
Przyszli: Łukasz Baran (Tęcza), Łukasz Wolf (Górnik Piaski), Mateusz Laser (KS Preczów), Maciej Wróbel (Unia DG), Kacper Sobieraj (Unia DG), Kacper Marcoń (powrót do gry ostatnio MUKP Dąbrowa Górnicza), Kamil Grabowski (Czarni  Sosnowiec).

Odzeszli: Kamil Słabosz (Czarni Sosnowiec),  Filip Wrzal-Kosowski (Tęcza Błędów), Artur Pałasz (Czarni Sosnowiec), Aleksander Krajewski (Czarni Sosnowiec), .Przemysław Chmielewski (Unia Ząbkowice), Piotr Zarychta (Unia Ząbkowice), Jakub Jarosz (nie powrócił do treningów), Krzysztof Marszałek (nie powrócił do treningów).

Sparingi:

Górnik Sosnowiec - Wyzwolenie Chorzów   7:1

Górnik Sosnowiec - Tęcza Błędów   1:2

Górnik Sosnowiec - Grunwald Ruda Śląska   5:2

Górnik Sosnowiec - KS Gmina Psary   2:3

Górnik Sosnowiec - Ostoja Żelisławice   4:5

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)
  • SKLEP Z NAPOJAMI (na różne okolicznościowe przyjęcia - rabat dotyczy tylko napojów),