1 LO: PODSUMOWANIE RUNDY - SOŚNICA GLIWICE

SENIORZY - 1 LO ZABRZE

PODSUMOWANIE RUNDY: ŁUKASZ GAD - SOŚNICA GLIWICE

Kontynuujemy podsumowania rundy. Kolejnym klubem jest Sośnica Gliwice. Rundę podsumowuje trener Łukasz Gad.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów do wysłania swojego podsumowania na naszą skrzynkę pocztową:lokalnapilka@wp.pl

Łukasz Gad: Podsumowując rundę jesienną, to najpierw chciałbym podziękować wszystkim tym, którym dobro tego klubu „leżało na sercu”. Co do samych aspektów sportowych w Naszym wykonaniu, to na początku sezonu chyba sporo ludzi liczyło na więcej. Cały czas powtarzam o pokorze, ponieważ trochę już w tym sporcie przeżyłem... Co do szczegółów Naszej pozycji, wyniku, jakości, możliwości to najlepiej jak każdy sam sobie oceni. Myślę, że zrobiliśmy mały krok w dobrym kierunku, natomiast przed Nami jeszcze wiele bardzo ciężkiej pracy i pokory. Tylko to pozwoli Nam się rozwinąć oraz czegoś nauczyć.

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO"LOKALNA PIŁKA"OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) -DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) -Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT -530 000 566