RED BOX - LIGA HALOWA - ZAPOWIEDŹ 13.02

NIEDZIELNE GRANIE z RED BOX-em

Już w tą niedzielę na Hali przy ulicy Spółdzielczości w Katowicach rozegramy najbliższą kolejkę RED BOX Śląskiej Ligi Halowej. Przed nami aż osiem spotkań, w ramach których na parkiecie zobaczymy wszystkie drużyny tego sezonu. Już samo otwarcie zapowiada się niezwykle pasjonująco. Stawka pojedynków Auto-Skup Fortis – A-TN, oraz Tyskie Browary Książęce – FC Zawodzie jest niezwykle wysoka, gdyż ewentualnym triumfatorom pozwoli umocnić się w czubie tabeli grupy B i A. Zażarta walka o punkty powinna być również w pojedynku Inwetu z MPFC. W ostatnich sezonach jest to RED BOXowy „klasyk”, niemal zawsze dostarczający wielu emocji do ostatniego gwizdka. Pozostałe mecze na pewno nie przejdą bez echa, gdyż każdy zespół jeżeli ma w planach awans do czołowej „czwórki” - punktów potrzebuje jak tlenu. Właśnie dlatego nawet ekipy niżej notowane, po tej niedzieli mogą odnaleźć się w innej ligowej rzeczywistości.

10.00 Auto-Skup Fortis – A-TN

10.45 Tyskie Browary Książęce – FC Zawodzie