LOKALNA PIŁKA GRA Z DZIEĆMI Z NIWKI!

MŁODZIEŻ

LOKALNA PIŁKA PARTNEREM MEDIALNYM MŁODZIEŻY AKS GÓRNIK NIWKA SOSNOWIEC !!!

#AKS2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz portal został partnerem medialnym grup młodzieżowych klubu AKS GÓRNIK NIWKA SOSNOWIEC.

Wszystkie eventy, oraz turnieje sportowe organizowane przez klub dotyczące grup młodzieżowych będą objęte naszym patronatem. Relacje z tych wydarzeń będzie można śledzić na naszych stronach.

Mamy nadzieję, że każdy z dzieciaków wie do jakiego klubu chodzi na treningi i wie, że ma do czynienia ze stulatkiem. Każdy z nich jest częścią nowego stulecia i nowej, obecnej historii jaka się tworzy w dalszym ciągu. Mamy wielką nadzieję, że wytrwają w swych postanowieniach i za kilka lat większość tych młodych piłkarzy zagra w pierwszej drużynie seniorskiej i to w wyższej klasie rozgrywkowej niż liga okręgowa, czy nawet czwarta...

#AKS2020