LO KATSOS: MARIUSZ GRZĄBA TRENEREM TĘCZY BŁĘDÓW

LO KATSOS

Weekend przynosi nam kolejne angaże trenerskie. Po odejściu Radosława Orłowskiego z Tęczy Błędów, Prezesi Tęczy zareagowali bardzo szybko i dogadali się z Trenerem Mariuszem Grząbą. I to właśnie Mariusz Grząba będzie budował na nowy sezon nową drużynę, która jeszcze nie będzie grać w Błędowie, a najprawdopodobniej w Ząbkowicach i w Dąbrowie Górniczej na MOSiRz-e na Konopnickiej. Poprosiliśmy o komentarz Trenera Grząbę:

Ostatni tydzień był bardzo zwariowany. Miałem kilka propozycji z różnych klubów. Otrzymałem też propozycję objęcia drużyny Tęczy Błędów. Nie ukrywam, że musiałem przeprosić kliku działaczy i zdecydowałem się na Tęczę Błędów. Od wczoraj zabrałem się do pracy, aby jak najszybciej skompletować kadrę na sezon 2019/2020. Nie będę mówił o celach,  bo te będzie można sobie założyć po 1 rundzie, ale w każdym meczu będziemy grać o pełną pulę. Będę chciał, aby drużyną miała swój styl, charakter i swoją postawą dawała zadowolenie kibicom i działaczom z Błędowa. Przygotowania rozpoczniemy 15 lipca i rozegramy w tym czasie 4 mecze sparingowe. Wiemy, że część chłopaków odchodzi, ale chcemy pozyskać na to miejsce zawodników z podobną jakością, a może nawet większą. Widząc zaangażowanie całego Zarządu Tęczy Błędów, aż chce się pracować i wspólnie możemy zrobić coś fajnego.

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)
  • SKLEP Z NAPOJAMI (na różne okolicznościowe przyjęcia - rabat dotyczy tylko napojów),