IV: MICHAŁ CHRABĄSZCZ: "IDZIEMY DO PRZODU..."

IV LIGA gr.1

WYWIAD: MICHAŁ CHRABĄSZCZ (UNIA KOSZTOWY)

W sobotnim meczu IV ligi gr.1 Unia Kosztowy rozbiła RKS Grodziec 6:1. Jednym z wyróżniających się zawodników Unii był Michał Chrabąszcz, z którym porozmawialiśmy po meczu.

SD: Panie Michale, chyba każdy zawodnik chciałby być tak żegnany schodząc z boiska, zarówno słowami „brawo Panie piłkarzu”, jak i gromkimi brawami publiczności. Dziś zrobił Pan to, co do napastnika należy. Świetna dyspozycja i jeszcze coś można było ukłuć.

Michał Chrabąszcz: Fajnie, uczucie jest super, choć ja nie patrzę na bramki, ważne wygraliśmy, a koledzy mi dogrywali. Na pewno dziś była dobra dyspozycja i dobry dzień, i po prostu wpadało. Nie zmienia to faktu, że najważniejsza jest wygrana i trzy punkty. Po malutki idziemy do przodu, nie wybiegając daleko, z meczu na mecz walcząc o trzy punkty.

SD: Można już śmiało powiedzieć, że jesteście czarny koniem rozgrywek, stanowiąc mieszankę rutyny i młodości. Pewnie wiele osób nie stawiało na Was po tamtym sezonie, że będziecie tak wysoko, a tu dyspozycja i dorobek punktowy jest godny pozazdroszczenia:

MCh: Trener zbudował ten zespół i tak gra zdecydowanie się nam klei. Uzupełniamy się na boisku, stąd ten wynik jest jaki jest. Trener Idczak nam podpowiada jak mamy się ustawiać w danym sektorze boiska i nam to wychodzi. Skład jest zgrany, dochodzi do tego świetna atmosfera i swobodnie możemy grać bez zbędnej presji i ciśnienia i wyniki przez to przychodzą.

SD: Analizując tabelę, ilość Waszych bramek strzelonych do straconych to jest on na plus, co rzadko się zdarza w meczach wyjazdowych i u siebie.

MCh: To co wcześniej powiedziałem, trener zbudował dobrą drużynę uzupełniającą się na murawie, nie patrząc czy to wyjazd czy to dom. Gramy realizując założone zadania, bo bez tego wynik sam nie przyjdzie.

źródło: własne, Sebastian Dziedzic

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień