A ZAB: PODSUMOWANIE RUNDY - CARBO GLIWICE

SENIORZY - A  "MAJER" ZABRZE

PODSUMOWANIE RUNDY: PIOTR WIECZOREK - CARBO GLIWICE

Kontynuujemy podsumowania rundy jesiennej. Kolejnym klubem jest drużyna Carbo Gliwice. Rundę podsumowuje trener Piotr Wieczorek.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów do wysłania swojego podsumowania na naszą skrzynkę pocztową:lokalnapilka@wp.pl

Piotr Wieczorek:12 punktów zdobyte w tej rundzie, to na pewno nie jest wynik z którego możemy być zadowoleni. Oczywiście patrząc na to, gdzie zespół był rok temu po rundzie jesiennej, to sytuacja wygląda lepiej, ale wszyscy mamy świadomość, że tych punktów powinno być teraz więcej. Niestety w czasie rozgrywek wystąpiły problemy, które miały duży wpływ na postawę zespołu. Najważniejszą sprawą były kontuzje, które "hurtowo" nawiedzały nasz zespół. Były mecze, w których nie mogliśmy skorzystać nawet z 8 zawodników, którzy mieli różnego rodzaju urazy. Tak naprawdę można na palcach jednej ręki policzyć mecze, w których wystąpiliśmy w miarę w pełnym składzie. Druga sprawa to problem z obstawieniem pozycji bramkarza, gdzie w przekroju rundy wystąpiło pięciu zawodników na tej pozycji, co pokazuje skalę problemu. Żeby poprawić sytuację na przyszłość na pewno potrzebujemy wzmocnień, aby zwiększyć rywalizację w drużynie. Nasz cel na rundę rewanżowa to zajęcie minimum 12 miejsca, do którego mamy 3 punkty, które dałoby nam praktycznie utrzymanie. Drużyna jest cały czas w budowie, ale uważam, że przy kilku wzmocnieniach i przy dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym, cel jest jak najbardziej do osiągnięcia, bo jeśli chodzi o samą grę to pokazaliśmy w kilku meczach, że potencjał w drużynie jest i zrobimy wszystko, żeby runda rewanżowa wyglądała lepiej, szczególnie jeśli chodzi o zdobycz punktową.

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO"LOKALNA PIŁKA"OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) -DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) -Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT -530 000 566