A SOS: ŁAZOWIANKA - z NIEBA do PIEKŁA....

A SOSNOWIEC

SZALONA KOŃCÓWKA PRZEMSZY I ŁAZOWIANKI

Tak naprawdę wszystko co niesamowite i nieprzewidywalne działo się w tym meczu od 59. minuty....

Gospodarze prowadząc do tego czasu 2:0, nie umieli podwyższyć wyniku na 3,4:0..więc zostali skarceni bramką w 59. minucie autorstwa Białka. Goście "poczuli wiatr w żagle" i poszli za ciosem...W 61. minucie ambitnie grający Łazowianie wyrównali stan meczu po bramce Płoszańskiego. I gdy wydawało się, że teraz goście mogą przejąć inicjatywę i iść za ciosem, to zostali sprowadzeni na ziemię przez swojego bramkarza, który niepotrzebnie wyraził na głos swoją opinię wyrazem niezbyt ładnym, za co sędzia główny wysłał go szybciej pod prysznic. Znów rolę się zamieniły i teraz ekipa Kamila Piętki miała "asa w rękawie" w postaci jednego gracza więcej...Próbowali, próbowali i bramkę zamiast zdobyć, to stracili !!! Łazowianka grając w "10" zdobyła bramkę w 94. minucie po strzale głową swojego grającego trenera Huberta Maciążka. Co to była za radość gości !!! No właśnie...była tak wielka, że poczuli się wygranymi (swoją drogą kto by się nie czuł wygranym w 94. minucie???). I to był błąd, bo zamiast się skoncentrować na kilka sekund, to się zdekoncentrowali. Gospodarze po rozpoczęciu gry od środka wrzucili piłkę w pole karne i tam właśnie został sfaulowany gracz Przemszy. Oczywiście rzut karny. 95. minuta...i pewny strzał Pajka na 3:3. Sędzia już nie wznowił spotkania i obie drużyny schodziły z murawy ze zdobytym jednym punktem... Prawdziwy dreszczowiec!