SPARING: TĘCZA BŁĘDÓW - NIWY BRUDZOWICE

SPARING

TĘCZA BŁĘDÓW – NIWY BRUDZOWICE 2:1 (1:1)

Bramki:

1:0 – Świerczyński (głową)

1:1 – Jedynak

2:1 - Zimosz

Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn. Mecz był toczony w szybkim tempie, rywale się nie oszczędzali. Było dużo walki, ale na szczęście obyło się bez kontuzji.

Prowadzenie dla Tęczy zdobył Świerczyński po strzale głową. Wyrównał Jedynak po strzale z bliska (wrzutka z wolnego Kędzierskiego). Wynik ustalił Zimosz po indywidualnej akcji.

Po meczu obaj trenerzy podsumowali sparing:

Radosław Orłowski (Tęcza): Niwy jako lider A klasy to ciężki przeciwnik, ale myślę, że taki adekwatny do naszych możliwości. Chcieliśmy się sprawdzić z ciężkim przeciwnikiem dzisiaj. Pewne testowane ustawienie w pierwszej połowie się sprawdziło i dlatego cieszę się z tego powodu. Wynik 2:1, ale na wyniki sparingów nigdy nie patrzę. Patrzę na grę, a gra była poprawna, było parę błędów, ale to do korekty.

Sebastian Gzyl (Niwy): Ciężko trenowaliśmy przed tym meczem, nogi nas nie niosły. Nie zależnie od tego był to bardzo wartościowy sprawdzian z silnym przeciwnikiem. Szkoda, że nie udało się tutaj wygrać, natomiast jestem bardzo zadowolony z pracy jaką wykonał mój zespół.