POMÓŻMY WOSZCZYCKIM DZIKOM W ZBIÓRCE!

A klasa TYCHY

"CO SŁYCHAĆ U..." – LKS WOSZCZYCE

Kontynuujemy nasz artykuł "Co słychać u...". Kolejnym klubem jest ekipa z Woszczyc. Co słychać w klubie powiedział nam trener Stanisław Gaża:

Przygotowania rozpoczęliśmy 21.01. Trenujemy 3 razy w tygodniu (dwa razy na boisku + sala). W ubiegłą niedzielę rozpoczęliśmy również serię sparingów od wygranej 2:1 z Ogrodnikiem Cielmice. Oczywiście wynik jest sprawą drugorzędną, bo sparingi służą mi tylko i wyłącznie do sprawdzenia rozwiązań taktycznych i ustawień w jakich będziemy chcieli grać w rundzie wiosennej.

Przed nami jeszcze gry kontrolne:

• 15.02.2019 Kolejarz Katowice
  • 16.02 LKS II Bełk
  • 23.02 Dąb Dębieńsko
  • 02.03.Unia Bieruń Stary

Mamy jeszcze wolny jeden termin przed samą ligą, ale zostawiam go sobie żeby zagrać na boisku w Orzeszu, na który w tej rundzie będziemy występować w roli gospodarza.

Niestety w rundzie wiosennej nie zobaczymy w naszej drużynie dwóch najskuteczniejszych zawodników Piotra Dawiskiby i Roberta Kamińskiego, ale oczywiście w ich miejsce szukamy odpowiednich wzmocnień. Na tą chwilę za wcześnie mówić o nazwiskach, ale dodam, że są kandydaci, którzy trenują i już nieźle zaprezentowali się w meczu z Ogrodnikiem Cielmice. Bardzo się cieszę, że udało nam się wykupić z NIWY Brudzowice wypożyczonego do nas w rundzie jesiennej Jakuba Zawartkę. Pozostała część zespołu została z nami, co niezmiernie mnie cieszy.

Na tą chwilę przygotowania idą zgodnie z planem i na szczęście nie ma żadnych urazów.

W związku z tym, że boisko w Woszczycach przechodzi gruntowną modernizację wszystkie mecze gramy tak naprawdę na wyjeździe. Wiadomo, że pomimo gigantycznej pracy jaką wykonuje cała społeczność zebrana przy naszym klubie nadal brakuje środków na pełne dokończenie tej inwestycji. Praca jaką wykonuje między innymi Łukasz Piórek, aby pozyskać środki z różnych źródeł jest naprawdę imponująca.

Zachęcam wszystkich do przyłączenia się i wsparcia finansowego tego projektu.

Oto kilka słów członka Zarządu Łukasza Piórka na temat zbiórki:

Przyjaciele, jak dobrze wiecie bardzo chętnie pomagamy. Tym razem to my potrzebujemy pomocy w dokończeniu remontu zniszczonego przez dziki boiska LKS-u Woszczyce. Zebrane środki zostaną przeznaczone na renowację murawy oraz kompleksu szatniowego wraz z doprowadzeniem niezbędnych mediów (prądu i wody). Pomóżcie wrócić zawodnikom i kibicom Woszczyc na swój stadion. Współtwórzcie naszą historię, przekazując nawet drobną kwotę. Przyjaciele potrzebujemy Was!

NASZA REDAKCJA PRZYŁĄCZA SIĘ DO TEGO APELU !!!

Kliknij i wpłać!

zdjęcie: facebook LKS Woszczyce