PONOWNY ATAK DZIKÓW (AKTUALIZACJA)

SENIORZY

DZIKI ZNÓW WKROCZYŁY NA BOISKO

Obiecaliśmy, że spróbujemy się czegoś dowiedzieć odnośnie dzików i boiska.

Skontaktowaliśmy się z kierownikiem boiska Michałem Hajdukiewiczem. Usłyszeliśmy złe wiadomości, bo okazało się, że dziki sforsowały ponownie siatkę i w nocy z niedzielę na poniedziałek "wkroczyły" na boisko i ponownie zryły część boiska.

Jak nam powiedział Pan Michał była wcześniej szansa na uratowanie tej części boiska, gdzie było zryte, ale po ponownym wejściu dzików na boisku nie będzie raczej szans na wejście drużyn w marcu na boisko. Od momentu zasiania trawy trzeba odczekać 3 tygodnie i potem kolejne 3, żeby trawa mogła być ukorzeniona i można ją przycinać.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby drużyny grające na boisku w Ząbkowicach mogły wejść w kwietniu na boisko - powiedział Pan Michał.

Dziki - Dąbrowa Górnicza 3:0. Tak można napisać, gdyż kiedyś pisaliśmy już o ataku dzików na boiskach w Strzemieszycach Małych i Błędowie. Teraz przyszła kolej na chyba najlepszą murawę w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach. Ubolewamy bardzo nad tym faktem, a chyba jeszcze bardziej nad tym faktem ubolewają drużyny Tęczy Błedów i Unii Ząbkowice, które swoje mecze rozgrywały na tym właśnie boisku.

Co dalej, gdzie będą grać te drużyny i czy coś się da zrobić do rozpoczęcia rundy rewanżowej z tym fantem postaramy się dowiedzieć i napiszemy.

APELUJEMY DO WSZYSTKICH DRUŻYN !!!

Masz boisko blisko lasu, lub nieogrodzone i narażone na "wizytę" dzików? Ogródź je jak najszybciej. Unikniesz zrytego boiska!

źródło: własne, Rafał Sacha