GDZIE ZAGRA CKS CZELADŹ?

SENIORZY - A SOS

W CZERWCU BĘDZIE TRAWA W CZELADZI?

Bardzo szybko pozbyto się trybun betonowych i gruzu z obiektu CKS-u Czeladź. Być może jeszcze szybciej niż wszyscy myślą powstaną nowe trybuny i obiekt CKS-u będzie się nadawał do gry. Oprócz nowych trybun powstanie nowa murawa z systemem nawadniania oraz nowe ogrodzenie. Jeśli wszystko dobrze pójdzie nowa murawa będzie gotowa już w czerwcu. W następnych etapach planowane jest wyremontowanie trybuny głównej wraz z budynkiem klubowym, a także wykonanie infrastruktury lekkoatletycznej.

Nasuwa się więc pytanie, gdzie zagra ekipa Adama Bały na wiosnę?

Mamy dwie możliwości. Pierwsza opcja to nasze sztuczne boisko, na które mielibyśmy blisko z budynku klubowego, kibice by też mieli możliwość oglądać nas na miejscu, ale jak wiadomo gra na sztucznej murawie wiąże się z utratą zdrowia. Cierpią stawy i mięśnie, a wiadomo co za tym idzie można się nabawić szybko kontuzji. Druga opcja to gra w Piaskach na stadionie Górnika. Jesteśmy już po rozmowach i końcowe ustalenia są już blisko, ale decyzja zapadnie wkrótce i na pewno poinformujemy kibiców, gdzie będziemy rozgrywać spotkania. - powiedział nam prezes CKS-u Czeladź Mariusz Zimoch.

źródło: własne, Rafał Sacha