IV: TOMASZ WOLAK ZA MARCINA MOLKA W AKS MIKOŁÓW

SENIORZY - IV LIGA

ZMIANA TRENERA W AKS MIKOŁÓW

Po ponad 2 latach pracy w AKS-ie Mikołów trener Marcin Molek zrezygnował z prowadzenia drużyny. Jego następcą na ławce AKS-u będzie Tomasz Wolak.

Poprosiliśmy o komentarz byłego już trenera AKS-u Marcina Molka, oraz Prezesa klubu Michała Żyłkę. Oto co powiedzieli:

Marcin Molek: "Mój ponad 2 letni okres pracy w AKS Mikołów dobiegł końca. Był to wspaniały czas okraszony awansem do 4 ligi. Chciałem podziękować całej społeczności mikołowskiej prezesom, kierownictwu, osobom odpowiedzialnym za wspaniale obiekty, drużynie, wszystkim kibicom, a przede wszystkim mojemu sztabowi Piotrkowi Boguszowi i Robertowi Mioduszewskiemu. Mam nadzieję, że moja praca dała wszystkim wiele radości i zadowolenia, a chwile niepowodzeń pójdą w niepamięć. Zawsze dawałem z siebie wszystko i wierzę, że choć cząstka mojej pracy zaowocuje w przyszłości."

Michał Żyłka: "Wielkie podziękowania dla odchodzącego sztabu, a w szczególności dla trenera Marcina Molka. Trenerze, czapki z głów za wykonana pracę dla naszego klubu. Na zawsze trener zapisał się na kartach historii AKS-u Mikołów."

Nasza redakcja dziękuje trenerowi za wzorową współpracę, życząc szybkiego powrotu na ławkę trenerską!

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl