IV: DRAMA ZBROSŁAWICE ODMŁADZA KADRĘ

SENIORZY

IV LIGA gr.1

ZMIANY KADROWE W DRAMIE

Zbrosławicki beniaminek wraz z kolejnymi jesiennymi kolejkami ligowymi, zaczął w składzie coraz bardziej stawiać na młodych zawodników. Ten sam cel przyświeca Dramie w okienku transferowym.

Jeszcze podczas rundy jesiennej zespół opuścił doświadczony Damian Sadowski, niegdyś napastnik GKS-u Katowice i Ariel Lindner. Wiosną kibice w składzie Dramy prawdopodobnie nie zobaczą Damiana Cziby, Wojciecha Gałęzioka, Mateusza Kuleszy, Andriy'a Balytskyy'ego i Mateusza Mrożka. Na ich miejsce klub ściągnął prawego obrońcę, potrafiącego grać po tej samej stronie również w pomocy Damiana Jaworskiego (wychowanka Górnika Zabrze), środkowego obrońcę z Polonii Bytom Adama Fica, defensywnego pomocnika Mateusza Kopię z Decoru Bełk i napastnika Sławomira Jaworskiego (ostatnio FC Novi Pazar 95, wcześniej Ruch Chorzów oraz Gwarek Tarnowskie Góry).

To nie koniec zmian kadrowych w ekipie trenera Dworaka, ponieważ trwają jeszcze rozmowy ze środkowym obrońcą i ofensywnie usposobionym pomocnikiem z przeszłością III-ligową.

źródło: własne, Sebastian Dziedzic