DRAMA LIDEREM PO WYGRANEJ w JAWORZNIE (FOTO)

4 LO Katowice

DRAMA liderem po wygranej w Jaworznie

Do bardzo dobrego pojedynku doszło w niedzielne przedpołudnie w Jaworznie. Szczakowianka podejmowała Dramę Zbrosławice. W meczu padło sześć bramek i mecz mógł się podobać. Zwycięsko wyszli z tego meczu piłkarze Dariusza Dwojaka, którzy wygrali 4:2.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO MECZU

Nasz Portal przeprowadził relację LIVE z tego meczu (następnym razem postaramy się lepiej):

10 min 0:0 - dobry szybki mecz z małą przewagą Szczakowianki

20 min 0:0 - bez zmian..dużo gry w środku pola, 2 zawodników Dramy z żółtymi kartkami

30 min 0:0 - obie drużyny miały po jednej sytuacji. Takie 2 szczegóły: Szczakowianka gra z wiatrem, Drama pod słońce.

39 min 1:0 - GOL! Chwalibogowski (rzut karny)

45 min 1:0 - Przerwa. Pierwsza połowa w miarę wyrównana z lekką przewagą gospodarzy.

46 min 1:0 - W Dramie wchodzi 2 nowych zawodników

53 min 1:0 - nożyce Janeczki (Szcz) kończą się dla niego żółtą kartką

62 min 1:1 - GOL! Czibor głową

67 min 1:2 - GOL! kontra Dramy

80 min - mogło być 1:3, kontra Dramy, Urbainczyk strzela z bliska, ale bramkarz Szczakowej kapitalnie broni

82 min 1:3 GOL! co nie udało się wcześniej udało się teraz

87 min 2:3 GOL! strzał z bliska

89 min 2:4 GOL! ale odpowiedź gości !!!

90+2 min mogło być 2:5, Gałęziok w poprzeczkę

KONIEC.

Bardzo dobre widowisko, szczególnie w 2 połowie. Dziękujemy piłkarzom obu drużyn. Kto nie był niech żałuje!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)