"CO SŁYCHAĆ U..." - NIWY BRUDZOWICE

SENIORZY - 4 LO KATOWICE - SOSNOWIEC

Wszyscy wiemy, co się obecnie dzieje w Polsce i na świecie. Postanowiliśmy zadać kilka pytań niektórym trenerom o bieżącej sytuacji. Pamiętamy również o zaległych materiałach, które są w trakcie przygotowań.

CO SŁYCHAĆ U… - NIWY BRUDZOWICE

O tym co w klubie słychać powiedział nam trener Sebastian Gzyl.

RS: Zapytam na początek jak zdrowie i czy w klubie wszyscy zdrowi?

SG: DZIĘKUJĘ, TAK WSZYSTKO U NAS JEST DOBRZE.

RS: Niedawno widzieliśmy się na sparingach. Sparingi się skończyły i ...no właśnie. Wszyscy wiemy co się stało...

SG: ZE ZROZUMIAŁYCH WZGLĘDÓW PRZYGOTOWANIA MUSIELIŚMY ZAWIESIĆ, ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE.

RS: Jak Trener myśli - choć wiemy jak wirus się rozwija szybko i raczej to już pewne, że nie zagramy - czy wg. Trenera będzie jeszcze szansa zagrać?

SG: MIMO PRZERWY JESTEŚMY W KAŻDEJ CHWILI GOTOWI DO WZNOWIENIA RYWALIZACJI.

RS: Jak Trener myśli, jaką decyzję podejmie ŚZPN odnośnie rozgrywek?

SG: MYŚLĘ, ŻE WSZYSTKO JEST JESZCZE PRZED NAMI, DLATEGO USZANUJEMY KAŻDĄ DECYZJĘ ZWIĄZKU.

RS: Niektóre kluby zrobiły transfery i mają nowych zawodników za których zapłaciły niemałe pieniądze. Większość będzie mieć umowy czy kontrakty do końca czerwca, a nie zagrają ani jednego meczu. Co w takim przypadku?

SG: NIE WYOBRAŻAM SOBIE SYTUACJI, ŻE OPŁATY NIE BĘDĄ ANULOWANE W SYTUACJI JEŚLI NIE ZAGRAMY.

RS: Jak sobie radzą Pana piłkarze w obecnej sytuacji. Mają jakieś rozpiski indywidualne?

SG: MOI ZAWODNICY NAWET BEZ TRENINGU SĄ ZDETERMINOWANI, ABY ZREWANŻOWAĆ SIĘ WOJKOWICOM I PODLESIU..., I TEGO NAJBARDZIEJ ŻAL.

RS: Dziękuję za rozmowę i życzę Wam dużo zdrowia.

SG: DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWIA.

źródło: własne, Rafał Sacha