B TYCH: CZUŁOWIANKA ZAPRASZA NA 100-LECIE

SENIORZY - B TYCHY

100 LAT CZUŁOWIANKI - IMPREZY

Już w najbliższą niedzielę 6 września od godziny 11.00, na boisku sportowym przy ulicy Katowickiej 241 rozpoczną się obchody z okazji 100-lecia klubu Czułowianka Tychy.

Obchody zaczną się meczem ligowym drużyny młodzików Czułowianki (11.00), Następnie zaprosimy do zabawy dzieci na spotkanie z Animatorami (będą gry i zabawy - godz. 12.00). Na godzinę 14.00 zaplanowany jest mecz Oldbojów. Po meczu około godziny 15.30 swoje mecze rozegrają najmłodsze pociechy Czułowianki, a o 17.00 w ostatnim akcencie tego dnia zobaczymy pierwszą drużynę Czułowianki w starciu ligowym z drużyną LKS-u Wisła Mała.

Ponadto będzie można skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, zjeść kiełbaskę z grilla, lub popcorn.

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY !!!

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: Czułowianka Tychy