ZAPRASZAMY NA GWIEZDNĄ LIGĘ MŁODYCH TALENTÓW

TURNIEJE DZIECIĘCE

ZAPISZ SWOJĄ DRUŻYNĘ - ZOSTAŁY WOLNE MIEJSCA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz portal został zaproszony do objęcia patronatu medialnego nad turniejem "Gwiezdna Liga Młodych Talentów" rozgrywanego w Sosnowcu w hali sportowej Kresowa.

Turniej zostanie rozegrany 25 i 26.07.2020 roku. Organizatorem turnieju jest Hala Kresowa. Mecze roczników 2011 i 2012 będą rozgrywane od godziny 9.00. Mecze będą rozgrywane systemem każdy z każdym. Czas meczu to 2x15 min. O dokładnych szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Najważniejsza informacja to ta, że zostały jeszcze wolne miejsca.

ZAPISZ DRUŻYNĘ:

Sebastian Gzyl – 603883 444

GWIEZDNA LIGA MŁODYCH TALENTÓW - turniejowe informacje:

Termin: 25,26.07.2020, godz. 9.00

Miejsce: Sosnowiec - Hala Sportowa Kresowa (balon)

Kontakt: Sebastian Gzyl - 603883444

Email: kpczarnebyki@gmail.com ,  biuro@kresowa.pl

• CHEERS - 15% zniżki na SUPLEMENTY (kliknij pod link http://m.pogonimielin.futbolowo.pl/news/3167568)