GWIEZDNA LIGA MŁODYCH TALENTÓW - RELACJA

TURNIEJE DZIECIĘCE

PODSUMOWANIE TURNIEJU

W ostatni weekend wakacji na hali sportowej Kresowa w Sosnowcu odbył się turniej  "Gwiezdna Liga Młodych Talentów"

Mecze roczników 2011 i 2012 rozgrywane były od godziny 9.00. Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym. Czas meczu to 2x15 min. W turnieju tym wystąpiły min. takie drużyny jak: Akademia 2012 Jaworzno, Zagłębie Sosnowiec, Ruch Chorzów, GKS Tychy, Rekord Bielsko Biała, AP Młodzik Strzelce Opolskie, Rozwój Katowice

PODSUMOWANIE SOBOTY rocznik 2012:

Zespoły: Stadion Śląski, GKS Tychy, Rekord Bielsko Biała, Zagłębie Sosnowiec, Akademia 2012 Jaworzno (A), Akademia 2012 Jaworzno (B), Ruch Chorzów, Akademia Champions Olkusz.

Zwycięzca turnieju: Zagłębie Sosnowiec

Najlepszy Bramkarz: Igor Żydek (Rekord BB)

Najlepszy strzelec: Karol Szczepek (Zagłębie Sosnowiec) - 33 bramki

Najlepszy zawodnik: Kacper Bywalec (Zagłębie Sosnowiec)

PODSUMOWANIE NIEDZIELI rocznik 2011:

Zespoły: Rozwój Katowice, GKS Tychy, Football Academy Czeladź, Zagłębie Sosnowiec, AP Młodzik Strzelce Opolskie, Ruch Chorzów

Zwycięzca turnieju: GKS Tychy

Najlepszy Bramkarz: Kajetan Mazurek (GKS Tychy)

Najlepszy strzelec: Tymon Pehl (GKS Tychy) - 28 bramek

Najlepszy zawodnik: Jakub Okoniewski (Ruch Chorzów)

Turniej podsumował organizator Sebastian Gzyl:

"Stowarzyszenie KP Czarne Byki, którym mam przyjemność zarządzać i tworzyć wraz z Rafałem Sadowskim jest niezwykle szczęśliwe i dumne z tego, co zrobiliśmy w miniony weekend, Świetna atmosfera, pogoda, wysoki poziom, a przede wszystkim uśmiechnięte buzie młodych zawodników, to największa dla nas nagroda. Już wiemy, że warto poświęcić się takim wydarzeniom i takie turnieje będziemy organizować cyklicznie. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszam. Najbliższy turniej dla rocznika 2012 już 12 września oczywiście na obiekcie "KRESOWA" Hala Piłkarska."

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl