RED BOX JESIEŃ - ZAPROSZENIE

INNE ROZGRYWKI

RED BOX - ZAPROSZENIE

W zeszły poniedziałek podczas audycji Live rozlosowaliśmy grupy A i B Pierwszej Ligi.

Rezygnacja z podziału na Ekstraligę, Pierwszą i Drugą Ligę to pokłosie licznych głosów samych uczestników. Z zdecydowanej swojej większości zaproponowali Oni powrót do systemu grupy A i B. Drogą losowania podzieliliśmy wszystkie drużyny poza Ekstraligą, nowe ekipy będą dopisywane do grupy z mniejszą liczbą zespołów (przy tej samej ich liczebności - do grupy A).

W kolejnych sezonach nadal będzie obowiązywał podział na grupę A i B. O tym kto zagra gdzie zadecyduje... ranking. Więcej o pomyśle opracowanym przez Bartłomieja Mączkę (kapitan Pućcie do Zmiany) w osobnym newsie, natomiast właśnie to zestawienie zdeterminuje kształt poszczególnych lig. Żadne zmiany nie dotyczą oczywiście Ekstraligi, do której jedyną drogą awansu jest ta przez zieloną murawę Rapidu. Żaden nowy zespół nie otrzyma już miejsca w gronie najlepszych "za darmo", dopiero po wywalczeniu awansu z 1A lub 1B - na stałe zagości w "klatce".

Przypominamy, że już w piątek ukaże się rozpiska pierwszych meczy sezonu. Jesień 2019 rozgrywać będziemy od poniedziałku do czwartku, z zaznaczeniem iż zdecydowana większość spotkań będzie mieć miejsce w poniedziałki i środy. Terminy wtorkowe i czwartkowe to będzie swoista "rezerwa", dlatego bardzo prosimy poszczególne drużyny o elastyczność.

Fakt, iż już za tydzień po raz pierwszy wybrzmią gwizdki sędziów przy ulicy Stęślickiego nie oznacza iż zamknęliśmy listę zgłoszeń. Wręcz przeciwnie - cały czas przyjmujemy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zmierzyć się z innymi zespołami RED BOXu.

Więcej informacji:

Andrzej Roztropowicz (790 204 371)

Adam Komin (790 224 029)

Sebastian Komin (730 099 504)

Mail: ligislask@redboxsport.pl

.

źródło: własne, www.redboxsport.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)
  • SKLEP Z NAPOJAMI (na różne okolicznościowe przyjęcia - rabat dotyczy tylko napojów),
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================