TONIO TEAM SOSNOWIEC W FORMIE (W PIASKU)

INNE ROZGRYWKI

W piątek i w sobotę na stadionie Ludowym w Sosnowcu rozgrywane są mistrzostwa Polski w Beach Soccerze. Jest to drugi i zarazem ostatni turniej grupowy.

Turniej finałowy odbędzie się 9-11 sierpnia w Kołobrzegu. Dzięki dobrym wynikom w pierwszym turnieju grupowym, drużyna z naszego regionu Tonio Team Sosnowiec, zapewniła sobie start w tymże turnieju finałowym.

Wracając do 2 turnieju rozgrywanego w Sosnowcu w meczach piątkowych drużyna z Sosnowca pokonała KP Łodż 4:3 (d.1:0) i BSCC Łódź 6:1.

Zapraszamy na mecze sobotnie, rozgrywane na stadionie Zagłębia Sosnowiec, przy ul. Kresowej 1   !!!

12:00   Tonio Team - BSC Boca Gdańsk

16:00   Tonio Team - TS Team Słupsk Adkonid Kwakowo

Cały Turniej Ekstraklasy Piłki Nożnej Plażowe w Sosnowcu do obejrzenia na żywo !!

Więcej informacji odnośnie drużyny z Sosnowca można się dowiedzieć z ich strony na Facebooku:

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)
  • SKLEP Z NAPOJAMI (na różne okolicznościowe przyjęcia - rabat dotyczy tylko napojów),