SPARTA SOSNOWIEC GRAŁA Z INTEREM MEDIOLAN

MŁODZIEŻ

Od 6 do 13 lipca drużyna młodzików Sparty Sosnowiec przebywała na obozie piłkarskim we Włoszech w miejscowości Ligniano Sabiadoro. Poprosiliśmy trenera Mariusza Grząbę, aby opowiedział nam o tym obozie i ciekawym meczu z młodzieżą Interu Mediolan.

Mariusz Grząba (trener Sparty): Jak co roku jeżdżąc na zagraniczne obozy jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków jakie mieliśmy na miejscu. Na terenie kompleksu mieliśmy do dyspozycji boisko aqupark - 50 metrów do plaży. W czasie pobytu rozegraliśmy 3 mecze kontrolne z Akademią Wizzards z Krakowa, chłopakami z Zagłębia Lubin i co było wisienką na torcie i rzadko się zdarza Polskim drużynom był mecz z Interem Mediolan. Nie wynik w takim meczu mecz był najważniejszy, choć jestem dumny z postawy chłopaków (3:2 po piorunującej końcówce, w której zdobyliśmy 2 bramki i drużyna włoska była w lekkim szoku), a przede wszystkim to, że chłopcy mogli spełnić swoje marzenia i zagrać z tak renomowanym zespołem. Oprócz treningów i meczy, chłopcy mogli też zobaczyć piękne zakątki Wenecji, zwiedzić piękne miasteczko jakim jest Ligniano Sabiadoro. Były także mecze Beach Soccera na plaży, kąpiel w morzu. Na pewno wspomnienia chłopaków - jak i z każdego obozu zagranicznego na który jeździmy zostaną w pamięci do końca życia. Dziękujemy firmie BK Turismo za wzorową organizację naszego pobytu i na pewno za rok na obóz także wybierzemy jakiś kierunek zagraniczny. Polecam to każdemu klubowi, czy Akademii. Można fajnie połączyć dwa w jednym. Obóz, a także to, że Chłopaki zwiedzą i zobaczą kawałek pięknych zakątków Europy.

.

źródło: własne

zdjęcia: Sparta Sosnowiec

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)
  • SKLEP Z NAPOJAMI (na różne okolicznościowe przyjęcia - rabat dotyczy tylko napojów),
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================