ZMARŁ TOMASZ MODLICH

MŁODZIEŻ

NIE  ŻYJE TOMASZ MODLICH

Smutna wiadomość dotarła do nas ze Świdnicy. Podczas turnieju SILESIAN CUP, meczu rozgrywanego między organizatorami, a trenerami drużyn uczestniczących w turnieju doszło do tragedii. Służby zabezpieczające turniej podjęły natychmiast reanimację, wezwano tez karetkę pogotowia. Pomimo starań lekarzy, nie udało się uratować trenera.

Jeszcze niedawno rozmawialiśmy z Tomkiem. Był bardzo ambitny, wesoły i bardzo zaangażowany w trening z dzieciakami z Akademii Piłkarskiej Gliwice. Tomasz Modlich miał 44 lata.

Składamy wyrazy współczucia całej Rodzinie, oraz Akademii Piłkarskiej Gliwice.

Do Zobaczenia Tomku na turnieju w niebie...

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)