PODSUMOWANIE RUNDY - DRAMA ZBROSŁAWICE

LO 4 Katowice

Drama Zbrosławice po rundzie jesiennej zajmuje 3 miejsce. Po 15 spotkaniach liczba zdobytych punktów wynosi 30. 9 wygranych, 3 remisy i 3 porażki. Oto podsumowanie rundy przez trenera:

Dariusz Dwojak: Muszę przyznać, że do mijającego sezonu przystępowaliśmy z małą niepewnością. Po pierwsze graliśmy w nowej grupie i nie znaliśmy za dobrze drużyn, a po drugie nasza kadra przed sezonem została mocno zmodyfikowana. Doszło do nas ośmiu nowych zawodników i aż 4-5 z nich grało w pierwszym składzie. Początek rundy to potwierdzał. Nasza gra była szarpana, brakowało płynności. Jedynie czego nie można nam było zarzucić to braku zaangażowania i ambicji.Druga część sezonu była zupełnie inna. Świadczą o tym same wyniki, a szczególnie ostatnie cztery kolejki. Trzeba przyznać, że rzutem na taśmę zdobyliśmy trzecie miejsce na półmetku i jesteśmy z tego powodu naprawdę bardzo zadowoleni.Oczywiście zawsze może być lepiej i zrobimy wszystko, aby wiosna była jeszcze lepsza. Wydaje mi się, że zdecydowanego faworyta tej ligi nie ma. Jest tu 5-6 drużyn, które się wyróżniają i z tej grupy wyłoni się zwycięzca. Uważam, że to powód, dla którego wiosna będzie bardzo interesująca. Chcemy jak najlepiej się przygotować do sezonu. Oby tylko mijały nas kontuzje i abyśmy mogli korzystać ze wszystkich zawodników, bo na jesień paru chłopaków miało problemy zdrowotne.Na koniec wszystkim zespołom życzę tego, co najważniejsze czyli jak najmniej kontuzji, kibicom dużo wrażeń i emocji. Jednocześnie korzystając z okazji również Szczęśliwego Nowego Roku 2019!