IV: PRZEMSZA SIEWIERZ - SKARB KIBICA

IV LIGA gr.1

PRZEMSZA SIEWIERZ - SKARB KIBICA

W przerwie letniej w Siewierzu postanowiono pożegnać się z kilkoma zawodnikami, którzy nie spełnili oczekiwań w poprzednim sezonie. Dodatkowo kontuzja przerwała karierę Kapiasa, a dobrze zapowiadający się Boryczka wybrał ofertę innego IV-ligowca. Nie oznacza to jednak, że w sezonie 2019/20 Przemsza będzie słabsza, ponieważ działacze z trenerem Oklejewskim pozyskali ośmiu zawodników.

Przemsza Siewierz

Bramkarze: Borecki M., Gniełka Sz., Urbańczyk B.

Obrońcy: Wolff Sz., Setlak A., Szombierski S., Tora M., Wilk D., Repa G.

Pomocnicy: Niesyto M., Wilk T., Bednarz B., Chwila B., Ból M., Sawicki P., Urbanowicz K., Krzos P., Hamerlik M., Morys M., Sikora K.

Napastnicy: Zając A., Burczyk Ł., Sobczyk S.

Przyszli: Zając, Szombierski, Morys, (Szombierki Bytom), Gniełka (Ruch Chorzów), Repa (KS Olkusz), Krzos (RKS Grodziec), Sikora (Zieloni Żarki), Sobczyk (Stadion Śl. Chorzów)

Odeszli: Kapias (kontuzja), Świerczyński (LKS Łąka), Tonia (Odra Miasteczko Śl.), Boryczka (Drama Zbrosławice), Nowak (RKS Grodziec), Fredyk (Odra Miasteczko Śl.?), Piwko (?) Tutaj Sz. (Clearex)

źródło: własne, Sebastian Dziedzic

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)