"CO SŁYCHAĆ U..." - WALKA ZABRZE

B KLASA ZABRZE

"CO SŁYCHAĆ U..." – WALKA ZABRZE

Kontynuujemy nasz artykuł "Co słychać u...". Kolejnym klubem jest ekipa z Zabrza. Co słychać w klubie powiedział nam trener Wojciech Strużyna:

Przygotowania rozpoczęliśmy w połowie stycznia. Większość treningów mieliśmy na sztucznej trawie, na której rozgrywamy mecze mistrzowskie. Rozegraliśmy również kilka sparingów:

Sokół Łany Wielkie 2-2

Start Sierakowice 3-2

MSPN Górnik Zabrze 3-3

Jastrząb Bielszowice 2-3

Ślązak Bycina 7-1

Zamkowiec Toszek 3-1

Planujemy jeszcze przed rundą która rusza 23 marca rozegrać 3 sparingi. Na pewno cieszy zaangażowanie i frekwencja na treningach. Kilku nowych zawodników trenuje z nami, zobaczymy, czy uda nam się ich pozyskać. Niestety znowu w okresie przygotowawczym przytrafiły się dwie ciężkie kontuzje. Cel na rundę to rozwijać się piłkarsko i organizacyjnie, a co z tego wyjdzie zobaczymyw czerwcu.

foto: Piotr Brzezina / Internet