"CO SŁYCHAĆ U..." - UNIA ZĄBKOWICE

A SOS

UNIA ZĄBKOWICE - KANDYDAT DO AWANSU ???

Unia Ząbkowice w okrojonym składzie kończyła poprzedni sezon, ale w tym zasadniczo się to zmieni. Biało-niebieskie barwy będzie reprezentować kilku zawodników, którzy nie tylko pamiętają najlepsze czasy w tym klubie, ale również byli wiodącymi postaciami w ostatnich drużynach.

O wzmocnieniach i celach dla nas wypowiedział się Prezes Roman Szczypa:

Do Unii wracają tacy zawodnicy jak Patryk Taraszkowski, Piotr Zarychta, Kamil Głośny i Przemysław Chmielewski. Na ostatniej prostej jest też powrót do naszej drużyny Wojtka Śmiłowskiego i Krystiana Kowalika. Z nowych zawodników wzmocnią nas przede wszystkim Adrian Marek (Warta Zawiercie), Bartosz Terlecki (Niwy Brudzowice) i Igor Kowal (wolny zawodnik). Na razie nie mamy jeszcze sprecyzowanych celów, choć dokonane zmiany kadrowe na pewno są na plus. Słyszymy, że niektórzy od razu wymieniają nas wśród pretendentów do awansu, ale trzeba to wszystko jeszcze poukładać. Kilka pierwszych kolejek pokarze o co my i inni walczą. 20-osobowa kadra pozwoli nam wykluczyć sytuację jak w poprzednim sezonie, kiedy kadra pod koniec była bardzo ograniczona. Jakie miejsce nas interesują, myślę, że pierwsza piątka, ale jesteśmy świadomi, że ten nowy projekt w Ząbkowicach powstawał bardzo szybko.

źródło: własne, Sebastian Dziedzic

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)