"CO SŁYCHAĆ U..." - LKS ŁĄKA

LO 5

LKS ŁĄKA

W tym sezonie piłkarzy z Łąki nie zobaczymy w pierwszej grupie jak sezon wcześniej. Zobaczymy ich natomiast w grupie Bielsko - Tyskiej. O komentarz co się dzieje w drużynie poprosiliśmy trenera Bartosza Sowę, który od tego sezonu będzie trenerem LKS-u.

"Przygotowania do sezonu 2019/2020 zaczęliśmy bardzo wcześnie, bo już 2 lipca, wszystko po to, żeby dobrze poznać zawodników i mieć czas na spokojne zbudowanie drużyny przed rundą jesienną. Rozegraliśmy już 4 sparingi: ze Slavią Ruda Śląska, Spójnią Zebrzydowice, GTS Bojszowy, oraz GKS-em Tychy U19, więc materiału do analizy jest dużo. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony i zbudowany tym co prezentowaliśmy, zaangażowanie na treningach i meczach kontrolnych jest na wysokim poziomie, frekwencja dopisuje więc wszystko jest na dobrej drodze, oczywiście jest dużo pracy przed nami. Mamy 8 nowych zawodników, więc potrzebujemy czasu i cierpliwości, żeby ta maszyna ruszyła i zaczęła dobrze pracować. Cel na nowy sezon to walczyć w każdym meczu o 3 punkty i jak najwyższe miejsce w tabeli, a boisko zweryfikuje tak naprawdę i pokaże o co będziemy w stanie zawalczyć.

Nowi zawodnicy to: Adrian Świerczyński (Przemsza Siewierz), Szymon Kaizik (Zameczek Czernica), Adam Stęchły, Michał Widlok (LKS Goczałkowice), Mateusz Habor (Polonia Łaziska), Kuba Lesz (GKS Katowice juniorzy), Michał Zupa (Iskra Pszczyna trwają negocjacje).

Odeszli: Michał Kazanowski, Jakub Adamski, Sebastian Leśko. Norbert Jarczok i Tomek Kulicki nie wznowili treningów."

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)
  • SKLEP Z NAPOJAMI (na różne okolicznościowe przyjęcia - rabat dotyczy tylko napojów),