B KAT: REMIS 1.FC KATOWICE Z POGONIĄ II IMIELIN

SENIORZY - B "VITASPORT" KATOWICE

BOUKARCH KONTRA IWANIUK

W niedzielne popołudnie na boisku MOSiR-u Katowice w Szopienicach, odbył się mecz 6 kolejki katowickiej B klasy.

W te niedzielne popołudnie było dość chłodno, jednak piłkarze obu drużyn nic sobie z tego nie robili i żywo poruszali się po sztucznej murawie. Obie połowy wyglądały bardzo podobnie. 1.FC i rezerwy Pogoni próbowały atakować, ale dobrze grały linie obronne obu ekip, jak i bramkarze też robili swoje. Na uwagę zasługują sytuacje zawodnika gospodarzy Nabila Boukarcha, który starał się bardzo zdobyć bramkę, ale bramkarz gości Piotr Iwaniuk bronił wszystko. Co nie udało się gospodarzom udało się gościom. W 75 minucie ładnym lobem nad bramkarzem popisał się Maciej Żorawik i goście wyszli na prowadzenie. Gdy w 80 minucie gracz gospodarzy Piotr Wieczorek - zagotował się bardzo - otrzymał czerwoną kartkę, mogłoby się wydawać, że goście dowiozą prowadzenie do końca. Nic bardziej mylnego. Ambitnie grający gospodarze - których w ataku wspierał ich trener Rafał Dulęba - wyrównali w 90 minucie spotkania. W końcu swoją bramkę zdobył Boukarch, który dobił odbitą przez Iwaniuka piłkę do pustej bramki.

Remis jak najbardziej zasłużony, obie ekipy zapracowały na ten 1 punkt. Mecz fajny do oglądania, szkoda, że tylko przez 4 kibiców...

1.FC KATOWICE - POGOŃ II IMIELIN  1:1 (0:0)

Boukarch - Żorawik

ZDJĘCIA Z MECZU - KLIKNIJ TUTAJ