A1: ROZWÓJ REMISUJE Z PIASTEM

MŁODZIEŻ - A1 JUNIOR

KAPITAN ROZWOJU POKAZAŁ JAK STRZELAĆ

W 9 kolejce ligowej ekipa Rafała Bosowskiego podejmowała Piasta Gliwice. Niestety nie udało się zdobyć pierwszych 3 punktów, ale jak się nie da meczu wygrać, to trzeba go zremisować.  i też tak piłkarze Rozwoju zrobili. Piast pierwszą połowę wygrał, a bramkę w 18 minucie zdobył Kacper Noworyta. Gospodarze wyrównali w drugiej połowie. W 67 minucie bramką "stadiony świata" popisał się  kapitan Rozwoju Dawid Ciszewski, który popisał się ładnym strzałem z rzutu wolnego w same okienko. Bramkarz Piasta wyciągnął się jak długi, ale nie sięgnął piłki i kapitan Rozwoju mógł wpaść w objęcia swoich kolegów. Nic się już nie zmieniło i mecz skończył się wynikiem remisowym 1:1.