A KAT: GWIAZDA ZAŚWIECIŁA PEŁNYM BLASKIEM

SENIORZY - A "VITASPORT" KATOWICE

GWIAZDA GROMI UKS

W 6 kolejce katowickiej A klasy drużyna Gwiazdy Ruda Śląska pokonała w Chorzowie na Kresach drużynę UKS-u Ruchu Chorzów 7:1. Podopieczni Michała Grzywaczewskiego nie mieli żadnego problemu, by pokonać UKS. Od początku do końca przewaga rudzian nie podlegała dyskusji. Wygrana jak najbardziej zasłużona.

Warta odnotowania jest 7 bramka. Bramkarz gości podał piłkę ręką do Denisa Wardzichowskiego, a ten przebiegł z nią pół boiska, mijając zawodników Ruchu oddał strzał z około 20-25 metrów zdobywając bramkę. Dzięki tej wygranej ekipa Gwiazdy wskoczyła na 8 miejsce i plasuje się tam z 7 punktami. UKS zajmuje 11 miejsce z 6 punktami.

UKS RUCH CHORZÓW - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA  1:7 (0:4)
Brajer - Kordyjak, Talaga x3, Kowalski, Lesik, Wardzichowski
ZDJĘCIA Z MECZU - KLIKNIJ TUTAJ