A SOS: Z IV LIGI DO "SERIE A"

SENIORZY - A SOSNOWIEC

MOCNY, NOWY NABYTEK JEDNOŚCI

Bardzo mocnego transferu dokonała Jedność Strzyżowice grająca w Sosnowieckiej A klasie. Nowym piłkarzem Jedności Strzyżowice został Kamil Mokwiński, który w minionym sezonie grał w IV-ligowej Slavii Ruda Śląska.

Kamil Mokwiński jest wychowankiem Stadionu Śląskiego. W chorzowskim klubie występował w grupach młodzieżowych, jak i w drużynie seniorów na poziomie A klasy. Następnie 23-letni pomocnik reprezentował barwy drużyn grających w IV lidze. Kluby, w których mogliśmy oglądać Kamila na czwartoligowych boiskach, to Halniak Maków Podhalański, Górnik Piaski, Szombierki Bytom, MKS Myszków i ostatnio Slavia Ruda Śląska.

Jedność Strzyżowice rozpocznie sezon już w najbliższy weekend jak i cała sosnowiecka Serie A. Pierwszy mecz Jedność zagra z AKS-em Niwka 1917 Sosnowiec w sobotę o godzinie 11.00.

źródło: własne, Jedność Strzyżowice

foto: Jedność Strzyżowice (futbolowo)