A SOS: W KOŃCU...ZNAMY TERMINARZ I DRUŻYNY

A SOSNOWIEC

ZNAMY DRUŻYNY I TERMINARZ !!!

W końcu po długim oczekiwaniu znamy drużyny, które wystąpią w tej klasie rozgrywkowej. Znamy już też terminarz. Wiemy, że drużyna rezerw Sarmacji Będzin mimo awansu z B klasy nie wystąpi w A klasie. Jak informuje strona  facebook-owa Sarmacji, zarząd klubu ogłosił wycofanie drużyny ze względów finansowych.

Szkoda tych młodych zawodników, bo był to ich wielki sukces i na pewno z wielką chęcią i zaangażowaniem spróbowaliby sił w "Serie A".

Z "Nowych Twarzy" - w porównaniu do poprzedniego sezonu - witamy spadkowiczów SKS Łagiszę Będzin, Łazowiankę Łazy, oraz beniaminków Zagłębiaka Tucznawa i RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza.

Pierwsza kolejka sezonu 2019/2020 odbędzie się 17.18 sierpnia, a zagrają w niej:

MKS Poręba - CKS Czeladź

KP Sarnów - Ostoja Żelisławice

KS Giebło - Iskra Psary

Zagłębiak Tucznawa - KS Gminy Psary

Przemsza Okradzionów - Unia Ząbkowice

Łazowianka Łazy - KS Preczów

Górnik Sosnowiec - SKS Łagisza

RKS Zagłebie Dąbrowa Górnicza - Skalniak Kroczyce

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)