A KAT: REZERWY GIEKSY z 3 PUNKTAMI. WALCZĄCA JÓZEFKA

A KATOWICE

PEWNE 3 PUNKTY KATOWICKICH REZERW

W niedzielne gorące popołudnie na boisku Kolejarza Katowice rezerwy GKS-u pewnie pokonały Józefkę Chorzów. Nie boimy się stwierdzenia pewnie, ponieważ przez moment ta wygrana GKS-u nie była zagrożona. Nawet, gdy w drugiej połowie goście strzelili bramkę na 2:1. Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa i zrobiło się 3:1. Potem jeszcze w końcówce GKS strzelił 4 bramkę i było po meczu...Mimo przegranej, warto pochwalić drużynę Józefki za walkę i serce zostawione na boisku.

ZAPRASZAMY DO GALERII z tego meczu.

GKS II KATOWICE - JÓZEFKA CHORZÓW    4:1 (2:0)

Bramki:

1:0 – 33.min Szwedzik

2:0 – 45.min Rumin

2:1 – 57.min Dobrowolski

3:1 – 59.min Jurski

4:1 – 89.min Rusz

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)