A BYT: BŁOTNISTE 3 PUNKTY ORŁA BOBROWNIKI

SENIORZY - A BYTOM

2 RÓŻNE POŁOWY...

Dwie różne połowy zobaczyliśmy na boisku Unii Świerklaniec w meczu A klasy bytomskiej pomiędzy miejscową Unią, a Orłem Bobrowniki. Boisko po tygodniowych opadach było bardzo grząskie i błotniste, ale mecz został rozegrany. Bez 8 podstawowych zawodników i z rezerwowym bramkarzem w ataku wystąpili w meczu gospodarze, co się musiało przełożyć na wynik...

W pierwszej połowie dominowali goście, którzy wyczuli to, że to może być ich dzień i stworzyli sobie kilka sytuacji, z czego udało się zdobyć dwie bramki. Pierwszą bramkę zdobył w 34 minucie Damian Gębala, a na 0:2 podwyższył w 43 minucie Rafał Krasoń.

W drugiej połowie role się  odwróciły i to gospodarze zaczęli dochodzić do sytuacji strzeleckich. Kontakt złapali w 65 minucie, gdy piłka znalazła drogę do siatki po strzale Zbigniewa Jarki. Gospodarze mieli jeszcze swoje sytuacje na wyrównanie (nawet rezerwowy bramkarz wystawiony na szpicy), jednak zamiast wyrównującej bramki na 2:2, zobaczyliśmy 3 bramkę dla orła w 89 minucie, a strzelił ją głową Adam Olszówka.

Wielkie brawa dla obu ekip za grę na takim boisku, nie było odpuszczania. Była jazda na tyłkach, szkoda tylko, że kibice nie mogli tego oglądać...

Na wypowiedzi obu trenerów zapraszamy do artykułu OPM.